Menu

catering dla firm


Doświadczenie i profesjonalizm

Jako firma z kilkuletnim doświadczeniem w branży cateringowej chętnie podejmujemy się obsługi wszelkiego rodzaju eventów takich jak:
- bankiety,
- konferencje,
- szkolenia,
- imprezy plenerowe.
W zależności od potrzeb udostępniamy własny lokal (do 120 osób) lub dojeżdżamy do wskazanego przez Państwa miejsca. Świadczymy zarówno usługi kompleksowe, obejmujące pełen zakres czynności, od przygotowania posiłków po dekorację stołów, jak i umożliwiamy wynajem samej obsługi kelnerskiej czy kucharzy.


Catering – wygoda i komfort

Jeśli szukacie Państwo firmy, która zorganizuje profesjonalny catering, warto postawić na doświadczonych fachowców w branży. Nasza profesjonalnie wyszkolona kadra sprawi, że każda, choćby najzwyklejsza uroczystość, zamieni się w fantastyczne przyjęcie. Imprezy masowe, wypady służbowe, spotkania rodzinne – nasz catering to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy zamiast spędzania czasu "w kuchni" podczas imprezy, wolą poświęcić go na rozmowy z gośćmi. Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i okolice – tutaj głównie działamy, ale na indywidualne życzenie klienta przygotujemy uroczystość w pozostałych miejscowościach


Indywidualna oferta

Cenimy niepowtarzalność. Każde proponowane menu przygotowujemy indywidualnie, uwzględniając formę i charakter imprezy oraz preferencje zaproszonych osób.
Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje. Zapraszamy.


Zobacz: WIGILIA dla firm - propozycja (kliknij)


Zobacz:
Przykładowa oferta cateringowa (kliknij)

 

  zapytaj o ofertę - wypełnij formularz kontaktowy

 

Zobacz Nasze referencje: